Do góry
Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach
Logowanie | Odwiedź nas:
  Logowanie | Odwiedź nas:

  Spotkania, kursy on-line, warsztaty, wyjazdy,

  Akademia świadomego życia oraz pięknego rozwoju osobistego i duchowego. Dla tych osób, które chcą od życia mega więcej.
  Chcą żyć pełnią życia i doświadczyć tego, czego wcześniej nie przeżyły. Boskie sekrety i tajemnice na nowo odkryte przez naukę, najnowsze odkrycia naukowe z obszaru nauk o człowieku, wiedza mistyczna, uzdrowienia na drodze duchowej, fizyka kwantowa, medycyna prewencyjna i energetyczna, psychologia duchowa i pozytywna. Październik i listopad 2021r.
  Stajemy się tym, o czym codziennie myślimy. Akademia złotych reguł dobrego życia i świadomego bycia pomimo tego wszystkiego, co dzieje się w nas i wokół nas.
  Jak nie komplikować życia, ale je upraszczać. Jak mniej myśleć i analizować, a więcej odczuwać tego, co dobre i boskie. Nauka psychomedduchowego stylu życia, który wnosi do codzienności więcej spokoju, zadowolenia, miłości, zdrowia i dobra, czyli odtrutki na obecne czasy. Październik, listopad 2021 rok.
  Sprzedaż książek, dedykacje i rozmowy w Klubie „Forma” w Białej Podlaskiej. Termin zostanie podany wkrótce.
  Przed rozpoczęciem warsztatów „Poczuj radość i miłość w duszy, sercu i ciele” przez godzinę będzie można zakupić książki autorstwa Violetty Wróblewskiej. Zakup książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” w promocyjnej cenie 30 zł jest formą wejściówki na warsztat.
  Oferta w przygotowaniu.
  Poczuj radość i miłość w duszy, sercu i ciele. Warsztaty psychologiczno-taneczne dla Kobiet, które chcą żyć pełniejszym życiem.
  Warsztaty psychologiczno-taneczne dla Kobiet, które chcą żyć pełniejszym życiem. Taniec „Pięciu przemian”, relaksująco-rozciągające ćwiczenia fizyczne, mini-wykład na temat psychomedduchowego stylu życia w Klubie „Forma” w Białej Podlaskiej. Termin zostanie podany wkrótce.
  Harmonia i spokój duszy, ciała i umysłu. Skuteczne techniki uwalniania napięć z ciała i oczyszczania się z negatywnych myśli i emocji.
  Warsztaty duchowo-psychologiczne dla tych, którzy pragną żyć pełnią życia. Miejsce spotkania – sala zajęciowa w Restauracji, barze „Vega”, Al. Jana Pawła II 36C, Warszawa. Termin zostanie podany wkrótce.
  Jak odkrywać własną drogę zawodową, czyli do jakiej pracy zostałem stworzony?
  Jakie są moje największe talenty, kluczowe umiejętności i zdolności oraz predyspozycje psychiczne? Czego jeszcze nie wiem o sobie, a mogę się dowiedzieć, dzięki różnym testom psychologiczno-zawodowym i pytaniom autocoachingowym? Czym jest dla mnie poczucie zawodowego spełnienia? Co mogę jeszcze osiągnąć w pracy zawodowej oraz zrobić dla siebie i innych? Jak włączyć duchowość do pracy zawodowej i pracować z większą pasją i radością? Termin i czas trwania kursu online: październik, listopad 2021 r. 
  Oferta w przygotowaniu.