Do góry
Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach
Logowanie | Odwiedź nas:
  Logowanie | Odwiedź nas:

  Jak odkrywać własną drogę zawodową, czyli do jakiej pracy zostałem stworzony?

  Jakie są moje największe talenty, kluczowe umiejętności i zdolności oraz predyspozycje psychiczne? Czego jeszcze nie wiem o sobie, a mogę się dowiedzieć, dzięki różnym testom psychologiczno-zawodowym i pytaniom autocoachingowym? Czym jest dla mnie poczucie zawodowego spełnienia? Co mogę jeszcze osiągnąć w pracy zawodowej oraz zrobić dla siebie i innych? Jak włączyć duchowość do pracy zawodowej i pracować z większą pasją i radością? Termin i czas trwania kursu online: październik, listopad 2021 r. 

  Termin i czas trwania kursu online

  Październik, listopad 2021 r.  2 spotkania w miesiącu. 2021 r.. W godzinach od 18.00 do 20.30. Inwestycja w siebie: 200 zł miesięcznie (5 godzin). Liczba uczestników mocno ograniczona – do 8 osób.

  Człowiek sukcesu to ten, co robi to, co chce robić lub/i zawsze chciał robić. Zamiast konkurować z innymi kreuje swoje życie zawodowe na własnych warunkach. Ma cel i plan podróży zawodowej

  Często w głębi serca zastawiasz się, dlaczego jeszcze nie masz tego, czego pragniesz. Może bezskutecznie poszukujesz pracy lub masz pracę, której nie lubisz. A może pragniesz wreszcie zmienić pracę na lepszą, awansować, przekwalifikować się lub zamienić swoje hobby w pracę, albo mieć po prostu swoją firmę.

  Może masz wiele powodów, dla których pragniesz zmian, choćby: bóle głowy lub żołądka na myśl o pracy, dość pracy pod presją czasu, brak akceptacji dla systemu ciągłego oceniania, trudności w porozumiewaniu się z innymi, mocno stresująca praca, odpowiedzialność, nadmiar obowiązków, nadmierna kontrola, szybkie tempo pracy, wysiłek psychiczny, niezadowalające wynagrodzenie, monotonna praca, brak wsparcia przełożonego, ciągłe zmiany, brak motywacji do pracy, groźba utraty pracy. Albo całkiem inne poważne i mniej poważne powody.

  A teraz chciałabym zadać Ci kilka pytań, na które proszę Ciebie, abyś sobie odpowiedziała/odpowiedział.

   • Czy pomyślałaś/pomyślałeś kiedykolwiek, że możesz kreować swoje życie zawodowe na własnych warunkach?
   • Czy zastanawiałaś się/zastanawiałeś się nad tym: Jak i co zmienić w swoim życiu zawodowym, aby było ono bardziej satysfakcjonujące?
   • Jak wyobrażasz sobie pracę marzeń?
   • Czy zastanawiałaś/zastanawiałeś się, czego potrzebujesz w nowej pracy, czego obecnie nie masz?
   • Czy wiesz, jakie przekonania utrudniają Ci, abyś wykonywała/wykonywał pracę, którą pokochasz?

  JUŻ TERAZ!!! masz wspaniałą okazję i to za niewielkie pieniądze, aby zawalczyć o bardziej udane życie zawodowe i wykonywać swoją pracę z pasją. Po prostu być szczęśliwym w pracy.

  Tylko 200 zł za pięciogodzinny warsztat z teczką profesjonalnych materiałów do pracy oraz kilkunastoma testami psychologiczno-zawodowymi do wypełnienia w domu.

  Jeżeli czujesz, że nie jesteś tam, gdzie chciałabyś/chciałbyś być, zachęcam Cię, abyś sięgnęła/sięgnął już teraz po życie bardziej spełnione i autentyczne. Również , jeżeli chcesz więcej, niż masz to śmiało zastanów się, czy nie byłoby wspaniale, dać sobie szansę na zmiany, bo jeżeli będziesz myślała/myślał, że nic się nie da zrobić, to tak będzie.

  Ostatecznie, tak naprawdę prawie wszystko sprowadza się do tego, w jaki sposób wykorzystujesz swój umysł, jak sterujesz swoimi myślami. I czy Twoje myśli służą Ci w robieniu tego, czego chcesz.

  BO BYCIE ZADOWOLONĄ/ZADOWOLOMYM Z PRACY ZAWODOWEJ JEST ZAWSZE KWESTIĄ TWOJEGO WYBORU. JUŻ TERAZ MASZ WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ.

  Na warsztatach krok po kroku wykreujesz własną drogę rozwoju zawodowego:

   • sprawdzisz, czy czas na zmiany zawodowe,
   • dowiesz się, co nie sprzyja zmianom w Twoim życiu,
   • zobaczysz, jakie należy spełnić podstawowe warunki, aby wykreować pracę, jaką pragniesz mieć, poznasz kilka kluczy do sukcesów osobistych i zawodowych,
   • przyjrzysz się niektórym przekonaniom i wzorcom myślowym, które dotychczas uniemożliwiały Ci mieć wymarzoną pracę,
   • zaczniesz robisz porządek z fałszywymi przekonaniami i powoli oczyszczać umysł z blokujących Cię myśli na temat pieniędzy i pracy,
   • przyjrzysz się swojemu kołu życia osobistego i zawodowego oraz poziomowi satysfakcji z Twojej obecnej pracy,
   • zobaczysz jakie wartości są dla Ciebie ważne i w jakim systemie wartości chciałabyś żyć i pracować,
   • przeanalizujesz swoje umiejętności, talenty i zdolności (analiza SWOT) w aspekcie zmian zawodowych,
   • zainspiruję Ciebie do odkrywania swojej misji życiowej poprzez rozwój duchowy i nawiązanie kontaktu z własną intuicją,
   • odpowiesz sobie na pytanie, co kochałabyś robić, gdyby pieniądze nie były dla Ciebie istotne,
   • sięgniesz po swoje marzenia zamieniając je w cel, postawisz sobie wstępne cele zawodowe,
   • uzyskasz wspaniałe narzędzia do indywidualnej pracy,
   • może sama/sam zadziwisz siebie.

  Podczas spotkań otrzymasz wsparcie, siłę do działania, duuuużo dobra i to wszystko, co potrzebujesz wdrożyć w swoje życie.

  Termin i czas trwania kursu online: październik, listopad 2021 r.  Terminy do ustalenia. W godzinach od 18.00 do 20.30. Inwestycja w kurs: 200 zł miesięcznie (5 godzin). Czyli 400 zł za dwa miesiące (10 godzin). Płatne co miesiąc, w dwóch ratach, przed zajęciami.

  Obowiązują zapisy na kurs online. Zgłoszenie na warsztaty z podaniem: imienia i nazwiska, nazwą kursu („Kreuję własną drogę zawodową”) oraz numeru telefonu proszę wysyłać na adres: v.wroblewska@kreacjazycia.pl.

  Zaliczka – 100 zł. Rezerwacja miejsca na warsztatach wymaga wpłaty bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł na konto: BNP Paribas, konto 54 2340 0009 0020 1030 0001 1982.

  Kurs odbędzie się na platformie ZOOM lub innej ogólnodostępnej platformie do prowadzenia spotkań.

  Mocno ograniczona liczba uczestników kursu online – minimalna 6 osób, maksymalna 8 osób ze względu na komfort pracy i konieczność zagwarantowania indywidualnego podejścia do każdego uczestnika spotkania.

  Chętni uczestnicy kursu będą mogli zakupić książki mojego autorstwa po promocyjnych cenach: „Życie i zdrowie masz tylko jedno” (35 zł), „Studium sztuki lepszego życia” (24 zł) i „You have only one life and one health” (43 zł).

  Violetta Wróblewska – Przez ostatnie dziesięć lat pracuje jako psycholog, terapeuta, nauczyciel akademicki i pisarz. Wspiera ludzi w rozwoju duchowym, osobistym i zawodowym. Jest autorką trzech książek: „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, „You have only one life and one health” i „Studium sztuki lepszego życia”. Strona internetowa: psychologwarszawa.biz.pl Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach: violettawroblewska.com Facebook: Kreacja Życia

  Poznaj opinie uczestników stacjonarnych warsztatów, które miały aż sześć edycji.

  Tytuł warsztatów: „KREUJĘ ŻYCIE ZAWODOWE NA MOICH WARUNKACH”.

  „Violu, jeszcze raz chciałabym podziękować za przeprowadzenie mnie przez proces kreacji życia zawodowego, tak jak chcę, na moich warunkach. Przychodząc na warsztaty miałam plan, co “powinno mi wyjść’’, wyszło inaczej – zgodnie z moim prawdziwym ja. Dziękuję za pomoc w nazwaniu i uświadomieniu moich wartości, przekonań, barier. Dzięki warsztatom wiem jakie są moje mocne i słabe strony, wiem kim jestem i gdzie zmierzam”. Agnieszka Kozłowska

  „Wiola, Jeszcze raz dzięki za warsztat. Warsztat natchnął mnie do wielu przemyśleń, uruchomił-być może/mam nadzieję-proces świadomego podejścia do pracy. Wróciłam do lektury Antykariery R. Jarow jako kontynuacja warsztatów. Pozdrawiam serdecznie”. Agnieszka

  „Violu, utwierdziłam się w swoich, sprzyjających mi przekonaniach oraz, że jestem na właściwej drodze zawodowej. Jednocześnie zauważyłam, co mnie ogranicza. Dostałam narzędzia i wskazówki, jak pracować z tymi ograniczeniami. Zmieniłam swoje przekonania o pieniądzach i otworzyłam się na ich przyciągnięcie. Wiem, co mam robić. Wiem, że mogę zarabiać na swojej pasji”. Małgorzata

  „Violu, bardzo dziękuję za niezwykle inspirujące, twórcze warsztaty, dzięki
którym mogłam zajrzeć w głąb siebie i uświadomić sobie do czego chcę
dążyć w życiu. Dziękuję za fantastycznie spędzony czas i mnóstwo
pozytywnej energii!”. Wiola

  Udostępnij