Do góry
Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach
Logowanie | Odwiedź nas:
  Logowanie | Odwiedź nas:

  Życie i zdrowie masz tylko jedno, You have only one life and one health, Studium sztuki lepszego życia

  TUTAJ DOWIESZ SIĘ, GDZIE KUPIĆ KSIĄŻKI AUTORSTWA VIOLETTY WRÓBLEWSKIEJ! Również na samym dole tej strony znajdziesz te informacje!
  Czy wiesz, że...

  dłuższe i trwalsze jest zadowolenia płynące z przeczytanej książki niż kupionej rzeczy? Książka zostaje w naszym sercu i duszy na zawsze. Warto kupować książki, na czytanie których nie szkoda czasu i energii.

  Dlaczego warto mieć książki
  „Życie i zdrowie masz tylko jedno”,
  "You have only one life and one health",
  "Studium sztuki lepszego życia"?

  Powód 1

  Bo można o niej z powodzeniem powiedzieć: „To skarbnica wiedzy, intuicji i mądrości życiowych przepełniona siłą prostych recept, cytatów i sentencji”. Może dać Ci psychologiczne i duchowe wsparcie lub być inspiracją w każdej dziedzinie życia. Szczególnie teraz, kiedy tak bardzo potrzebujesz zmienić swoje myślenie, nawyki, emocje,  aby Twoje życie było pełne – bez nadmiaru lęków i złości,  sensowne, wartościowe i szczęśliwe.

  Powód 2

  Należy do wyjątkowych książek, które warto przeczytać. Jest niezwykle wciągająca, motywująca do zmian, podnosząca na duchu, pokazująca zdrowe życie w wolności serca i ducha,  pomagająca otworzyć się na pełnię dobrego życia. Mówi o tym, co naprawdę jest w życiu ważne i wartościowe. Warto dodać, że jest napisana lekkim językiem, w sposób zrozumiały dla każdego czytelnika.

  Wspaniały poradnik, który można przeczytać cały, ale i też można, w zależności od potrzeb, wybierać rozdziały, które danego dnia są przydatne. Zaletą jest możliwość wyboru tego, co nas dotyczy i chcemy nad tym popracować lub zrozumieć, dlaczego mamy taką, a nie inną sytuację.

  Powód 3

  Jest to bowiem pozycja szczególna na tle całej masy publikacji dotyczących rozwoju osobistego i duchowego. Na 432 stronach książki, w 34 rozdziałach, zostały omówione wszystkie najważniejsze obszary/elementy życia człowieka. Jej wartość treściowa kilkakrotnie przewyższa jej cenę. Książka poparta jest rzetelną wiedzą naukową i paranaukową, doświadczeniami autorki i jej Klientów, jak i tym wszystkim, co nie da się zobaczyć i zbadać, tylko można odczuć. Podczas pisania książki autorka korzystała z prawie 500 książek i czasopism, głównie z zakresu psychologii, duchowości i medycyny. Książka stanowi zatem uniwersalny i ponadczasowy przekaz, który może przyświecać wszystkim ludziom niezależnie od wieku, płci, wykształcenia czy zawodu.

  Podsumowując, jest to nietuzinkowa książka, która może poprawić jakość życia niejednego człowieka oraz pomóc mu odkryć siebie i odnaleźć swoją życiową drogę.

  Powód 4

  Książka pokaże Ci, że masz duży wpływ na siebie i swoje życie. I, że zawsze możesz je zacząć na nowo i od nowa. Nawet wtedy, kiedy wydaje Ci się, że jest inaczej. Wszelkie zmiany zaczynają się w Twoim umyśle i ciele. Nie musisz nigdzie wyjeżdżać i uciekać, aby zmienić swoje życie. Zmianę można zacząć tu i teraz.

  Zawsze pamiętaj, że do odważnych świat należy! Przekonaj się sam, ile  nieznanej Ci dotąd wiedzy, dobra, inspiracji, motywacji, nadziei, wiary oraz światełka w tuneli i pomocy w trudnej codzienności może wnieść w Twoje życie szczególna książka Violetty Wróblewskiej zatytułowana „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

  Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy ta książka jest dla Ciebie, zachęcam Cię do przeczytania wielu różnych opinii o książce, które można znaleźć w Internecie: http://psychologwarszawa.biz.pl/?opinie-czytelnikow-o-ksiazce-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-,34

  tego się dowiesz
  Czego się dowiesz po przeczytaniu książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” i zapoznaniu się z zawartą w niej wiedzą, różnymi mądrościami, receptami życiowymi, historyjkami, pouczającymi sentencjami i cytatami?
  • Już samo czytanie książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” pozwala czerpać dużo energii z magii słów pozytywnie oddziałujących na naszą psychikę i uzmysławia, jak ważne jest przyjmowanie myśli, które  pokrzepiają, uskrzydlają i dodają energii życiowej.
  • W jaki najlepszy sposób ukierunkować się na zdrowe, pozytywno-realne myślenie?
  • Jakie myśli i przekonania nie służą nam?
  • Jak kontrolować myśli, które są odpowiedzią na nasze projekcje?
  • Jak pielęgnować w sobie poczucie zadowolenia z codzienności?
  • Jakie są najważniejsze, proste zasady (takie antidotum na chaos otaczającej nas rzeczywistości), które powinny kierować życiem każdego człowieka pragnącego dobra dla siebie i innych?
  • Jak style przywiązania wpływają na funkcjonowanie związków i w jaki sposób wzmacniać wzajemne relacje w związku małżeńskim czy partnerskim?
  • Jak otworzyć się na miłość do siebie i innych pomimo zranień serca i trudnej przeszłości?
  • Jak budować kontakty międzyludzkie na poziomie serca?
  • Jak nieustannie przywracać równowagę życiową i korygować swoje zachowania?
  • Jak bronić się przed toksycznym i raniącym zachowaniem innych osób?
  • Jak zbudować nowe, dobre nawyki i utrwalić je?
  • Czym jest, a czym nie jest kochanie siebie i innych?
  • Jak przyjmować to, co się nam w życiu przydarza?
  • Dlaczego tak ważne jest, aby zaufać Bogu i Bożej mocy w każdym momencie życia?
  • W jaki sposób pokonywać trudności wiarą, ufnością, pokorą, cierpliwością, odwagą i nadzieją?
  • Jak pielęgnować w sobie nadzieję i odwagę w przebaczaniu sobie i innym?
  • Dlaczego kryzysy życiowe są zachętą, zaproszeniem, a czasami krzykiem do zmiany naszego kursu życiowego?
  • Jak ułożyć sobie życie, aby za szybko się nie wypalić i nie zniechęcić?
  • Jaki głębszy sens ma ludzkie życie?
  • Czym jest rodzicielskie poczucie winy i jak sobie z nim radzić?
  • W jakich rodzinach dzieci czują się najlepiej i czego warto uczyć dzieci?
  • Jak dbać o swoje zdrowie, aby mieć go jak najwięcej? W książce znajdziesz mądrze skomasowaną, holistyczną i kompleksową wiedzę na temat zdrowia.
  • Jak się odżywiać zgodnie z zasadami Biblijnymi i najnowszymi badaniami naukowymi, gdzie jedno z drugim pokrywa się?
  • Jak zdrowo się odżywiać, aby nie przeziębiać się i zachować optymalną wagę?
  • Jakie pożywienie jest najkorzystniejsze dla człowieka?
  • W jaki sposób wykonywać codzienne ćwiczenia oparte na jodze kręgosłupa, aby zachować względną elastyczność ciała?
  • Jak się odnaleźć w zabieganym świecie i nie tracić każdego dnia za dużo energii?
  • Jak w naturalny sposób uzupełniać utraconą, codzienną energię?
  • Skąd czerpać siłę do życia?
  • Jak radzić sobie ze stresem i zmęczeniem w codziennym życiu?
  • Jak na nowo poukładać sobie całe życie po trudnych przejściach, np.: choroba, rozwód, wypadki, tak, aby nie żyć po staremu, tylko bardziej świadomie?
  • Jak odnaleźć sens pracy? Do jakiej pracy zostałem stworzony?
  • Jak samemu radzić sobie z lękiem i gniewem?
  • Jak przestać się bać życia? Bo kiedy lęki słabną, wszystko staje się o wiele prostsze!
  • CO WAŻNE! W książce znajdziesz również odpowiedzi na inne nurtujące Cię pytania dotyczące najważniejszych obszarów życia człowieka.
  opinie
  Oni polecają książkę

  „Życie i zdrowie masz tylko jedno” Violetty Wróblewskiej – ta książka to jak kilkanaście drogowskazów skierowanych w różne strony, a umieszczonych w jednym miejscu, i każdy z nich wskazuje dobrą drogę. Konglomerat prawd i mądrości zawartych w wielu odrębnych pozycjach z zakresu psychologii, czy też ogólnie pojętego zdrowego stylu życia. Czy wyzwoli w wielu „odpornych na wiedzę” chęci poznawcze? Tą książkę obowiązkowo razem powinny czytać pary/partnerzy, aby móc coś zmienić. Rozdział 23, „Jak dbać o swoje zdrowie”,…BRAWO! Do tej pory nigdzie nie czytałem tak mądrze skomasowanej wiedzy n/t zdrowia. Holistycznie i kompleksowo. Rozdział obowiązkowy dla szkół i uczelni… […]

  Chyba największa zaleta Pani książki jest to, że uwalnia ona od konieczności obnażania się przed psychologiem z sekretów swojego ego. Pozwala w skrytości swoich myśli odnaleźć klucze do rozwiązania problemów oraz zrozumienia istoty popełnionych błędów. Pozostaje tylko dylemat, czy mamy w sobie tyle sił, aby dokonywać zmian…To chyba wyjątkowa taka publikacja, sumująca mądrze to, co ważne i sprawdzone, a służące dobrze człowiekowi. Bardzo trafnie dobrane myśli, a komunikacyjnie bez zarzutu. W każdym razie ogromnie się cieszę, że powstała taka publikacja. Jeszcze raz gratuluję wspaniałej książki.

  Tadeusz z Warszawy

  Mimo swojej obszerności, książkę czyta się bardzo szybko, z uwagi na interesującą treść. To nie „suchy” poradnik, narzucający od pierwszej do ostatniej strony „zrób tak i tak, a będziesz szczęśliwy”. Nie, to czytelnik sam decyduje, co chce poprawić, naprawić w swoim życiu, by być zdrowym, dobrym i szczęśliwym. Myślę, że książka skierowana jest do osób, które wciąż poszukują swojej życiowej drogi. Ja dzięki niej odkrywam siebie na nowo. Pomagają mi w tym „recepty”, które daje Autorka.

  W moje ręce trafiało już wiele poradników o podobnej tematyce, ale żaden nie był tak dokładny i przede wszystkim nie zawierał ćwiczeń instruktażowych. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu Autorka stworzyła naprawdę nietuzinkową książkę, która może poprawić jakość życia niejednego człowieka.

  Małgorzata B.

  Jedyna w swoim rodzaju. Nie sądziłam, że ta książka w jakikolwiek sposób wpłynie na mnie i na moje życie, ale dzięki niej postanowiłam je zmienić. Złe nawyki, podejście do życia, ćwiczenia fizyczne. Tak niewiele trzeba, by poczuć w sobie siłę, energię i chęci do przeżywania każdego dnia w ciszy, spokoju i harmonii. Ta książka dotyka praktycznie każdego obszaru naszego życia. Nie zmienimy oczywiście od razu wszystkiego, ale postępując według wskazówek Autorki, małymi kroczkami dojdziemy do celu, który chcemy osiągnąć. Ja widzę maleńkie zmiany i motywuje mnie to do dalszych. Trzymam się zasady: życie i zdrowie mam tylko jedno.

  Ania

  Książka zachęca do spojrzenia na życie jako na błogosławieństwo, które już mamy, żyjąc w tej chwili na Ziemi. Uczy zmiany postrzegania i ocen wartościujących z negatywnych na pozytywne lub obiektywne, czyli bliższe rzeczywistości, uwzględniając nie tylko wady, ale jednocześnie te zalety, które tkwią w naszym codziennym życiu. Zaskakująco najcenniejsze w książce są pytania, które zadaje się czytelnikowi w formie ćwiczeń. Pomagają one głębiej i świadomie zrozumieć siebie i swoje życie oraz wspólnie z nimi ustalać wewnętrzne priorytety. Jestem bardzo wdzięczny, że jest w niej coś takiego i uważam, że jest to całkiem przydatne w momencie czytania dla osób, które dotykając książki, zaczynają lepiej rozumieć siebie i swoje prawdziwe cele. Wydaje mi się, że nadawanie bardziej świadomych pozytywnych myśli tym, którzy je czytają, jest bardzo dobre. Ta książka ma też funkcję nadawania poprawnych ustawień. Wiesz, jest takie powiedzenie: powiedz mi, kim jest twój przyjaciel, a powiem ci, kim jesteś. To powiedzenie sugeruje, że jesteśmy podobni do tych, z którymi się komunikujemy, a czytając książkę, wydaje mi się, że oczyszczamy się wewnętrznie poprzez świadomość tych idei i postaw, które ona przekazuje.

   

   

   

  Ilya. Student z Ukrainy

  Podejście do życia psychologiczne i jednocześnie uduchowione. Mądre rady, które przemawiają do mnie. Powoli odkrywam przekonania rządzące moim życiem. Są książki, do których po ich przeczytaniu nigdy już nie zajrzałam. Ta jest inna. Będę wracać do niej nie raz. Myślę, że Twoja książka pomogła mi zrozumieć, czym jest zdrowy stan umysłu i jak taki pielęgnować, jak zniekształcenia poznawcze obrzydzały mi życie i powodowały stany depresyjne. Wiesz, że najbardziej odkrywcze dla mnie było to, że długotrwały żal, melancholia, lęk powodowały stany depresyjne, kłopoty z oddychaniem, ciągłe przeziębienia i kłopoty ze skórą. Twoja książka uzmysłowiła mi, jaki wpływ mają emocje na zdrowie i że nie jest tak ważne, co przeżyliśmy w przeszłości, gdyż jesteśmy w stanie zmienić znaczenie danego przeżycia i na nowo je zinterpretować. To Twoje słowa.

   

   

  Moja Klientka z Warszawy

  Odkrywcza i jedyna w swoim rodzaju. Niewiarygodnie wciągająca. Wiele przydatnych recept, historyjek, przykładów i cytatów. Moim zdaniem każdy powinien się z nią zapoznać, szczególnie osoby potrzebujące pomocy psychologicznej i wsparcia. Książka pomogła mi odnaleźć inne zapomniane przeze mnie sfery życia: choćby potrzebę relaksu, odpoczynku, ćwiczeń, zdrowego odżywiania. Dzięki rozdziałowi poświęconemu relacji kobiet z mężczyznami odkryłam, że nie chcę już, aby praca i ciągły awans stanowiły jedyną, bezpieczną przystań w moim życiu. Powoli uczę się budować relacje męsko-damskie.

   

   

  Moja Klientka z Warszawy

  Nareszcie mam książkę, której szukałam. Nie muszę jej czytać od początku do końca. W zależności od swoich potrzeb wybieram sobie rozdział, który chcę danego dnia przeczytać. To jest mój podręcznik dobrego życia. Uwielbiam go. Cieszę się, że taka książka powstała. Nie muszę już wydawać pieniędzy na masę książek, bo mam kilkadziesiąt książek w jednej.

   

   

   

  Moja Klientka z Warszawy

  Przeczytałam książkę dość szybko, mimo że jest w niej dość duża ilość bardzo ważnych informacji. Ale ten fakt nie przeszkadza w postrzeganiu informacji niezwykle łatwo i przyjemnie. Wszystkie fakty są skonstruowane niezwykle przejrzyście, wszystko jest spisane w najdrobniejszych szczegółach. Ta książka jest dobra dla tych, którzy chcą szybko zintegrować się z psychologią, nie spędzając dużo czasu na studiowaniu dzieł i ogromnych traktatów ze złożonymi informacjami.  Chcę powiedzieć: „dziękuję” za ogromną liczbę pytań, które pomagają myśleć więcej i wczuć się w siebie. W rzeczywistości zawsze jest wyjście i możliwość poprawienia swojej ścieżki życia.

  Książka bardzo dobrze odzwierciedla ścieżkę zdrowia psychicznego i fizycznego. Myślę, że każdy powinien przeczytać tę książkę. Dziękuję Pani za przekazanie tak przydatnych informacji światu.

   

   

  Anhelina - moja Studentka z Białorusi
  wersja angielska
  Książka "Życie i zdrowie masz tylko jedno" jest również dostępna w wersji anglojęzycznej. Jej tytuł to "You have only one life and one health"

  Została ona przetłumaczona na j. angielski przez profesjonalnego tłumacza z tytułem doktora filologii angielskiej i skonsultowana z nativami.

  Warto uczyć się języka angielskiego, czytając książki po angielsku. Czytając książkę „You have only one life and one health”, wyrobisz sobie rozumienie znaczeń słów z kontekstu i opisów. Poznasz nowe, bardziej urozmaicone słownictwo, idiomy i zwroty gramatyczne.

  Wzbogacisz zasób swojego słownictwa o treści psychologiczno-medyczno-filozoficzno-duchowe. Będziesz mieć okazję doskonalenia umiejętności rozumienia tego, co czytasz oraz podzielenia się z innymi wiedzą i wrażeniami po przeczytaniu książki.

  zobacz także
  Zachęcam Cię również do przeczytania trzeciej książki pt. "Studium sztuki lepszego życia”.

  Książka ta jest swoistym autocoachingiem. Pomaga lepiej zrozumieć siebie, swoje życie i przeszłość.

  Zachęca do pójścia za prawdziwymi i głębokimi tęsknotami serca, tak aby miłość, harmonia, zdrowie, dobro, radość, duchowe zrozumienie, spokój umysłu, wdzięczność, nadzieja i wiara jako najważniejsze życiowe bogactwa nie opuszczały Ciebie.

  Jak kupić książki:

  Od czasu do czasu kupuj książki kameralnie! Poczuj się dobrze, kiedy autor poświęca Ci swój cenny czas, myśli o dedykacji dla Ciebie, życzy Ci z całego serca wszystkiego dobrego. I nie tylko.

  Książki:

  • „Życie i zdrowie masz tylko jedno”,
  • „Studium sztuki lepszego życia”
  • „You have only one life and one health”

  można bezpośrednio zamówić u autorki, pisząc na maila: v.wroblewska@wp.pl
  Podaj swoje imię i nazwisko, adres na który ma być wysłana książka lub książki, numer telefonu i następującą informację:

  Zamawiam x sztuk książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” lub/i x sztuk książki „Studium sztuki lepszego życia” lub/i x sztuk książki „You have only one life and one health”. Proszę zaznacz w mailu, czy prosisz o autograf.

  Wartość inwestycji we własną przyszłość, lepsze życie i zdrowie:

  „Życie i zdrowie masz tylko jedno” – tylko 39,90 zł
  „Studium sztuki lepszego życia”- tylko 26 zł
  „You have only one life and one health” – tylko 49 zł

  Koszty przesyłki Pocztą Polską plus opakowanie –
  1 książka – 18 zł,
  2-3 książki – 20 zł

   

  Proszę dokonaj wpłaty na konto:

  BNP Paribas
  Nr. konta 54 2340 0009 0020 1030 0001 1982

  TYLKO TUTAJ KUPISZ KSIĄŻKI! KLIKNIJ W LINKI KSIĘGARNI!

  Jeżeli preferujesz zakupy w księgarniach internetowych to zapraszam Cię na ich strony. Kliknij w linki księgarni.

  Książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno” kupisz w:

  Książkę „Studium sztuki lepszego życia” kupisz w:

  Książkę „You have one life and one health” kupisz w:

  Książki można również zamówić telefonicznie: 

  • Księgarnia Maryja – tel. 720 580 900

  • Księgarnia Paulistki – tel. 22 828 75 21

  Książki można kupić w następujących punktach stacjonarnych:

  • Księgarnia Paulistki, ul. Kredytowa 8, Warszawa (mapa)

  • Księgarnia Maryja, ul. Narutowicza 37 , Biała Podlaska (mapa)

  • Fraida, ul. Bracka 20, Warszawa (mapa)

  • Restauracja wegańska, Al. Jana Pawła II 36c, Warszawa (polecam pyszne potrawy bez  cukru,  mleka, jajek oraz  sztucznych dodatków).

  • Sklepik pod tarasem, Rynek 1,  Kodeń.

  Jeżeli wolisz czytać ebooki (PDF, EPUB, MOBI) to zapraszam Cię do księgarni internetowej Legimi.pl. Kliknij w linki do książek:

  „Życie i zdrowie masz tylko jedno”

  „Studium sztuki lepszego życia”

  „You have one life and one health”

  Książki są również dostępne na ALLEGRO:

  Allegro

  galeria
  Czytaj książki w rytmie slow w każdym miejscu w Polsce i na świecie!