Do góry
Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach
Logowanie | Odwiedź nas:
  Logowanie | Odwiedź nas:

  Kurs on-line

  Akademia świadomego życia oraz pięknego rozwoju osobistego i duchowego. Dla tych osób, które chcą od życia mega więcej.
  Chcą żyć pełnią życia i doświadczyć tego, czego wcześniej nie przeżyły. Boskie sekrety i tajemnice na nowo odkryte przez naukę, najnowsze odkrycia naukowe z obszaru nauk o człowieku, wiedza mistyczna, uzdrowienia na drodze duchowej, fizyka kwantowa, medycyna prewencyjna i energetyczna, psychologia duchowa i pozytywna. Październik i listopad 2021r.
  Stajemy się tym, o czym codziennie myślimy. Akademia złotych reguł dobrego życia i świadomego bycia pomimo tego wszystkiego, co dzieje się w nas i wokół nas.
  Jak nie komplikować życia, ale je upraszczać. Jak mniej myśleć i analizować, a więcej odczuwać tego, co dobre i boskie. Nauka psychomedduchowego stylu życia, który wnosi do codzienności więcej spokoju, zadowolenia, miłości, zdrowia i dobra, czyli odtrutki na obecne czasy. Październik, listopad 2021 rok.
  Jak odkrywać własną drogę zawodową, czyli do jakiej pracy zostałem stworzony?
  Jakie są moje największe talenty, kluczowe umiejętności i zdolności oraz predyspozycje psychiczne? Czego jeszcze nie wiem o sobie, a mogę się dowiedzieć, dzięki różnym testom psychologiczno-zawodowym i pytaniom autocoachingowym? Czym jest dla mnie poczucie zawodowego spełnienia? Co mogę jeszcze osiągnąć w pracy zawodowej oraz zrobić dla siebie i innych? Jak włączyć duchowość do pracy zawodowej i pracować z większą pasją i radością? Termin i czas trwania kursu online: październik, listopad 2021 r.