Do góry
Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach
Logowanie | Odwiedź nas:
  Logowanie | Odwiedź nas:

  Harmonia i spokój duszy, ciała i umysłu. Skuteczne techniki uwalniania napięć z ciała i oczyszczania się z negatywnych myśli i emocji.

  Warsztaty duchowo-psychologiczne dla tych, którzy pragną żyć pełnią życia. Miejsce spotkania – sala zajęciowa w Restauracji, barze „Vega”, Al. Jana Pawła II 36C, Warszawa. Termin zostanie podany wkrótce.

  „Harmonia i spokój duszy, ciała i umysłu. Skuteczne techniki uwalniania napięć z ciała i oczyszczania się z negatywnych myśli i emocji”. Warsztaty duchowo-psychologiczne dla tych, którzy pragną żyć pełnią życia.

  Zapisy obowiązkowe – ilość miejsc ograniczona

  Zgłoszenie na warsztaty z podaniem: imienia i nazwiska oraz numeru telefonu proszę wysyłać na adres: v.wroblewska@kreacjazycia.pl

  Inwestycja w warsztat – 60 zł. Cena obejmuje: wynajem sali, herbatkę i ciasteczka. Na warsztatach będzie można zakupić książki autorstwa Violetty Wróblewskiej po promocyjnych cenach: „Życie i zdrowie masz tylko jedno” (35 zł), „Studium sztuki lepszego życia” (24 zł) i „You have only one life and one health” (43 zł).

  Zaliczka – 30 zł. Przed terminem warsztatów obowiązuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 30 zł na konto: BNP Paribas, numer 54 2340 0009 0020 1030 0001 1982. Wpłata w dniu warsztatów – 30 zł.

  Tematyka poruszana na warsztatach:

   • Jak w zdrowy sposób zredukować napięcia w ciele, bez sięgania po używki czy uciekania we własny świat fikcji czy iluzji (ćwiczenia relaksacyjno-medytacyjne)?
   • Jak dbać i wzmacniać siłę ducha i woli?
   • Jak niwelować nadmierną aktywność umysłu? W jaki sposób uspokoić swój umysł i emocje?
   • Jak zdrowo myśleć i nie analizować bez końca? Jak przestać za dużo myśleć i zacząć odczuwać siebie?
   • Jak zmniejszać wrażliwość swojego ciała na negatywne bodźce i informacje?
   • Jak przestać martwić się i przejmować, a zacząć żyć?
   • Jak nie wypalić się i nie zniechęcić do własnego życia?
   • Jak wzmacniać harmonię duszy i ciała poprzez praktykowanie dobrych myśli?
   • Jak radzić sobie z negatywnymi emocjami (np.: gniew, lęk, uraza, nienawiść, zazdrość, niecierpliwość, wybuchowość, agresja)?
   • Jak dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne? Czym jest psychomedduchowy styl życia i w jaki sposób służy uzdrawianiu się z chorób natury duchowej, psychicznej i fizycznej?

  Oraz to wszystko, czego zapewne nie dowiesz się z innych źródeł. W trakcie warsztatów uczestnicy zapiszą na anonimowych kartkach swoje największe problemy, a ja wskażę, jak wykorzystać wiedzę z moich książek w ich rozwiązywaniu.

  Violetta Wróblewska – Przez ostatnie dziesięć lat pracuje jako psycholog, terapeuta, nauczyciel akademicki i pisarz. Wspiera ludzi w rozwoju duchowym, osobistym i zawodowym. Jest autorką trzech książek: „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, „You have only one life and one health” i „Studium sztuki lepszego życia”. Strona internetowa: psychologwarszawa.biz.pl Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach: violettawroblewska.com Facebook: Kreacja Życia

  Udostępnij