Do góry
Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach
Logowanie | Odwiedź nas:
  Logowanie | Odwiedź nas:

  Akademia świadomego życia oraz pięknego rozwoju osobistego i duchowego. Dla tych osób, które chcą od życia mega więcej.

  Chcą żyć pełnią życia i doświadczyć tego, czego wcześniej nie przeżyły. Boskie sekrety i tajemnice na nowo odkryte przez naukę, najnowsze odkrycia naukowe z obszaru nauk o człowieku, wiedza mistyczna, uzdrowienia na drodze duchowej, fizyka kwantowa, medycyna prewencyjna i energetyczna, psychologia duchowa i pozytywna. Październik i listopad 2021r.

  Termin kursu

  Październik, listopad 2021 r.  2 spotkania w miesiącu. W godzinach od 18.00 do 20.30.
  Inwestycja w siebie:  200 zł miesięcznie (5 godzin)
  Minimalna liczba osób – 6. Maksymalna – 8.

  Tyle dobrego otrzymamy od życia, ile dobra w nie zainwestujemy.

  Będziemy doświadczać wiary, nadziei, zachęty, odczucia, że wszystko współdziała ku dobremu, wzbudzać dobre oczekiwania, że wszystko właściwie się ułoży, jak podejmie się dobre działania. Będzie okazja przeprogramowania swoich umysłów i zmiany wzorców myślenia na zdrowsze myślenie w celu odczuwania większego spokoju w sercu.

  Dla kogo jest ten kurs?

  Dla wszystkich, którzy mają już dosyć tego, co złe w ich życiu i pragną więcej dobra.

   • Dla tych osób, które za dużo dźwigają obciążeń duchowych w swoim sercu, ciele i głowie.
   • Dla tych osób, których codzienność wypełniona jest tylko pracą zawodową, domowymi obowiązkami, dziećmi, codziennymi kłótniami i konfliktami.
   • Dla tych osób, co na co dzień muszą znosić ciągłe oczekiwania, żądania, niezadowolenie i krytykę innych, choć starają się i robią wszystko, co w ich mocy.
   • Dla tych osób, które stale są narażone na zło i obciążenia duchowe, przez co chorują fizycznie i psychicznie.

  Tematy, które zostaną szczegółowo omówione na spotkaniach:

   • Na spotkaniach dowiesz się, co dobrego Bóg przeznaczył człowiekowi na tej Ziemi, aby był szczęśliwy i żył pełnią życia. Bóg nie jest źródłem niedoli, piekiełka życiowego, chorób i nieszczęść, ale je dopuszcza, aby człowiek wreszcie zapragnął więcej dobra w swoim życiu i zaczął je wypracowywać każdego dnia. Jesteśmy na tej Ziemi, aby iść w kierunku tego, co dobre, czyli stanowczo reagować na manipulacje i destrukcyjne zachowania, takie jak: groźby, krzywdzenie, zaniedbywanie, kłamstwa, demonstrowanie siły, niekonstruktywna krytyka, wzbudzanie lęku i poczucia winy, projekcja złości, żalu, frustracji, cierpienia i gniewu oraz uwalniać się od różnych duchowych obciążeń i całej strefy negatywów typu: niekonstruktywne i wyniszczające krytykowanie, obrażanie, obwinianie, osądzanie, potępianie, ciągłe narzekanie, bezsilność i zgorzkniałość z powodu przeżytego zła. I z codzienną wiarą dążyć do pełni zdrowia, porządku w nas i wokół nas oraz okruchów raju pomimo ogromu zła.
   • Na spotkaniach dowiesz się, kim naprawdę jesteś i jaka jest Twoja prawdziwa natura. Jesteśmy istotami duchowymi w ludzkim ciele. Warto dbać o siłę swojego ducha. Duch wpływa na ciało i panuje nad nim. Ciało reaguje na kondycję umysłową i duchową. Hildegarda mówiła: „Dusza jest panią, a ciało sługą”. Dusza pragnie skupienia, spokoju, ciszy i medytacji. Ciało potrzebuje ruchu. Czas naszego życia jest bardzo cenny. Zdrowie naszego ciała jest największym bogactwem. „Ślachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz” – Kochanowski.
   • Na spotkaniach dowiesz się, że do codziennego życia potrzebujemy dużo energii (Bożej siły) i w jaki sposób ją stale pozyskiwać. Komórki w ludzkim ciele przekazują sobie nawzajem informacje poprzez wibracje, promieniowanie i fale elektromagnetyczne. W naszym organizmie jest zawarty samoregulujący mechanizm. Ciało jest samo w stanie regulować różne procesy życiowe. I wciąż to robi. Potrzebujemy dużo energii i zdrowego ciała, aby przeciwdziałać szkodliwym substancjom i ich wibracjom, takim jak wirusy, bakterie, grzyby, metale ciężkie i inne. Ważna jest energetyczna obrona. Ciało potrzebuje energii. Pozytywne myśli dodają energii, negatywne odejmują. Przez pośpiech i niecierpliwość tracimy energię, a dodatkowo poprzez nerwowość traci się dużo czasu. Nerwowość jest stanem braku wystarczającej energii, aby być spokojnym. Pośpiech i nerwowość są negatywne.
   • Na spotkaniach dowiesz się, że człowiek ma wolną wolę i może przyjmować dobre i złe myśli z dwóch różnych źródeł myśli. Jeśli człowiek przyjmie jakąś myśl z wiarą, połączy się z tą myślą, wtedy bardzo ciężko jest rozerwać to połączenie. Każda myśl jest wypełniona jakąś siłą: wzmacniającą lub osłabiającą. Przekonania człowieka i myśli są duchowymi siłami i mogą się objawiać w przebiegu życia człowieka. Jesteśmy tym, jakimi myślami zajmujemy się każdego dnia. Mamy wpływ na odrzucenie negatywnych myśli i powiedzenie sobie: nie chcę mieć nic wspólnego z tą myślą, chcę przyjąć dobre myśli. Mamy też wpływ na kontrolowanie myśli związanych z lękiem, gniewem, nienawiścią, zazdrością, złością i z tym, co złego wydarzyło się.
   • Na spotkaniach dowiesz się, jak wzmacniać harmonię duszy i ciała poprzez praktykowanie dobrych myśli. Przez negatywne myśli człowiek marnuje siłę życiową i staje się ich niewolnikiem. Uzależnienia, dolegliwości, choroby psychiczne i fizyczne. U ich podstaw jest tłumiona lub nadmierna złość, gniew, lęk i poczucie beznadziejności, pustka i wyobcowanie, ból duchowy, utrata poczucia więzi, sensu życia i duchowości. Poprzez objawy dusza sygnalizuje, co ją gnębi.
   • Na spotkaniach dowiesz się, jak chronić siebie przed negatywnym wpływem innych, poprzez pouczenie ich, zwrócenie im uwagi, że źle czynią, jak również poprzez odcinanie się myślowo i duchowo od tego, co złe i wysyłanie sytuacjom i innym ludziom dobrych myśli i uczuć.
   • Na spotkaniach dowiesz się, że naszą silną wolą i myślami możemy przyciągnąć to, co jest największym życzeniem naszego serca i czego mocno pragniemy. Nasze codzienne nawyki myślowe wpływają na fakt, że przyciągamy to, o czym ciągle myślimy. Zazwyczaj jest tak, że przeciętny człowiek często myśli przez pryzmat zranień, uprzedzeń, depresyjnych nastrojów, negatywnych emocji, zazdrości, lęków, smutku, bezsilności, czy przybicia. I przyciąga to, co myśli o danej rzeczy, czy sytuacji. Modląc się z silną wiarą i nadzieją, jesteśmy w stanie przyciągnąć to, o co prosimy, jeżeli jest to tylko zgodne z Bożą wolą. Naszym spokojem i spokojnymi myślami jesteśmy w stanie przyciągać więcej wydarzeń, które ten stan ducha potwierdzają.
   • Na spotkaniach dowiesz się o największych potrzebach duchowych człowieka, które chcą być zaspokojone.
   • Na spotkaniach dowiesz się, że jak ważne jest wybaczenie sobie i innym oraz pielęgnowanie spokoju w sercu. Pokój i spokój. Wszystkie religie świata opierają się na wierze, nadziei i miłości. A skoro jest to takie ważne, to warto to pielęgnować. Nie czynić sobie i innym tego, co nam. Jeżeli modlimy się za kogoś, to nie czujemy wtedy gniewu i urazy. Gdy myślimy dobrze o osobie do której mamy żal, możemy odczuwać spokój.
   • Na spotkaniach dowiesz się, jak odnaleźć drogę do siebie i Boga, dzięki codziennej medytacji. Kiedy radzimy się innych słyszymy różne opinie. Mało kto jest przekonany do tego, co mówi. Bo zagubienie w świecie jest duże. Kiedy medytujemy możemy mieć kontakt z uczuciem wewnętrznego, Bożego głosu w nas. Aby usłyszeć ten głos, musimy odsunąć i oddać Bogu wszystkie myśli zagłuszające ten cichy głos i dobre odczucia w ciele.
   • Na spotkaniach dowiesz się, że jak w zdrowy sposób zredukować napięcia w ciele, bez sięgania po używki, czy uciekania we własny świat fikcji czy iluzji (ćwiczenia relaksacyjno-medytacyjne).
   • Na spotkaniach dowiesz się, jak niwelować nadmierną aktywność umysłu. W jaki sposób uspokoić swój umysł i emocje związane z przejmowaniem się, zamartwianiem, podenerwowaniem, wzburzeniem, itp.
   • Na spotkaniach dowiesz się, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami (np.: gniew, lęk, uraza, nienawiść, zazdrość, niecierpliwość, wybuchowość, agresja).
   • Na spotkaniach dowiesz się, jak dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne. Czego zapewne nie dowiesz się z innych źródeł.
   • Na spotkaniach dowiesz się o wielu innych cennych rzeczach, choćby o Bożych tajemnicach i prawdziwej nauce, doświadczysz wiedzy mistycznej i faktów na temat uzdrowień na drodze duchowej. Uzyskasz wiedzę na temat medycyny energetycznej oraz psychologii duchowej i pozytywnej.

  Podczas spotkań otrzymasz wsparcie, siłę do działania, duuuużo dobra i to wszystko, co potrzebujesz wdrożyć w swoje życie.

  Spotkania będą miały praktyczny charakter. Pomiędzy spotkaniami (przez 2 tygodnie) będzie można przekonać się o dużej skuteczności tego, co przyswoi się na spotkaniu, pod warunkiem, że wdroży się to w codzienne życie. A to już zależy od Ciebie.

  Termin i czas trwania kursu online: Październik, listopad. Terminy do wspólnego ustalenia. W godzinach od 18.00 do 20.30. Inwestycja w kurs: 200 zł miesięcznie (5 godzin). Czyli 400 zł za dwa miesiące (10 godzin). Płatne co miesiąc, w dwóch ratach, przed zajęciami.

  Obowiązują zapisy na kurs online. Zgłoszenie na warsztaty z podaniem: imienia i nazwiska, nazwą kursu („Akademia pięknego rozwoju duchowego”) oraz numeru telefonu proszę wysyłać na adres: v.wroblewska@kreacjazycia.pl.

  Zaliczka – 100 zł. Rezerwacja miejsca na warsztatach wymaga wpłaty bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł na konto: BNP Paribas, konto 54 2340 0009 0020 1030 0001 1982.

  Kurs odbędzie się na platformie ZOOM lub innej ogólnodostępnej platformie do prowadzenia spotkań.

  Mocno ograniczona liczba uczestników kursu online – minimalna 6 osób, maksymalna 8 osób ze względu na komfort pracy i konieczność zagwarantowania indywidualnego podejścia do każdego uczestnika spotkania.

  Chętni uczestnicy kursu będą mogli zakupić książki mojego autorstwa po promocyjnych cenach: „Życie i zdrowie masz tylko jedno” (35 zł), „Studium sztuki lepszego życia” (24 zł) i „You have only one life and one health” (43 zł).

  Violetta Wróblewska – Przez ostatnie dziesięć lat pracuje jako psycholog, terapeuta, nauczyciel akademicki i pisarz. Wspiera ludzi w rozwoju duchowym, osobistym i zawodowym. Jest autorką trzech książek: „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, „You have only one life and one health” i „Studium sztuki lepszego życia”.
  Strona internetowa: psychologwarszawa.biz.pl
  Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach: violettawroblewska.com
  Facebook: Kreacja Życia

  Złote reguły psychomedduchowego stylu życia

  CIAŁO Odczuwanie swojego ciała, co do mnie mówi. Zdrowe odżywianie, codzienne ćwiczenia fizyczne, praktyka głębokiego oddychania. Stałe rozluźnianie ciała i przyjmowanie dla niego tego, czego najbardziej potrzebuje, czyli wszelkiego dobra. Regularne medytowanie w ciszy i spokoju w celu połączenia się z najwyższym Dobrem-Bogiem.
  UMYSŁ Kontrola myśli. Myśli są siłami posiadającymi własne wibracje i promieniowanie. Stałe negatywne myśli powodują zakłócenia w duszy i ciele. Myślenie służące zdrowiu. Ukierunkowanie umysłu na przyjmowanie więcej myśli, które dają radość, spokój, zdrowie i dobro. Dzieje się to, w co wierzymy. Władza nad myślami jest władzą nad swoim życiem, ciałem i przeznacze-niem. Uważanie na to, co się często mówi, myśli, ogląda i o czym stale rozmawia się. Czy to mi służy, czyli wzmacnia mnie, czy wręcz przeciwnie osłabia.
  DUSZA I DUCH Codzienne przyjmowanie Bożej siły, miłości i zdrowia dla siebie i bliskich sercu osób. Ufność i wiara, że Boża siła pomaga i uzdrawia. Czynić wszystko, aby duch panował nad ciałem, a nie ciało nad duchem. Największym bogactwem jest zdrowie fizyczne i psychiczne. Wiara, że dobro zwycięży, dążenie ku dobru, czynienie sobie i innym jak najwięcej tego, co dobre, życzenie sobie jak najwięcej dobra.
  SERCE Przemiana serca poprzez pracę nad własnymi cechami charakteru. Sprawuję kontrolę nad swoim sercem, co do niego przyjmuję. Największym bogactwem jest zdrowie fizyczne i psychiczne. Wiara, że dobro zwycięży, dążenie ku dobru, czynienie sobie i innym jak najwięcej tego, co dobre, życzenie sobie jak najwięcej dobra.
  PODSTAWA Zawierzenie Bogu i zaufanie Mu, pokora i budowanie z Nim relacji. Dziękowanie Bogu za każde dobro. Codzienny kontakt z naturą. W stosunku do drugiego człowieka: uczenie się: przyjmowania i dawania mądrej miłości, nadziei, pokoju i radości i wybaczania. Nietolerowanie zachowań przemocowych, krzywdzących, nieuczciwości i kłamstw. W stosunku do siebie: uczenie się dawania sobie miłości, nadziei, spokoju i radości oraz wybaczania sobie. Nie przyjmowanie zwątpienia i niedowiarstwa. Wiara w zwycięstwo dobra, miłości i zdrowia nad wszelkim złem.

  Udostępnij