Do góry
Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach
Logowanie | Odwiedź nas:
  Logowanie | Odwiedź nas:

  Stajemy się tym, o czym codziennie myślimy. Akademia złotych reguł dobrego życia i świadomego bycia pomimo tego wszystkiego, co dzieje się w nas i wokół nas.

  Jak nie komplikować życia, ale je upraszczać. Jak mniej myśleć i analizować, a więcej odczuwać tego, co dobre i boskie. Nauka psychomedduchowego stylu życia, który wnosi do codzienności więcej spokoju, zadowolenia, miłości, zdrowia i dobra, czyli odtrutki na obecne czasy. Październik, listopad 2021 rok.

  Termin kursu

  Październik, listopad 2021 r., 2 spotkania w miesiącu. W godzinach od 18.00 do 20.30.  
  Inwestycja w siebie:  200 zł za miesiąc.
  Minimalna liczba osób – 6. Maksymalna – 8.

  PSYCHOMEDDUCHOWY STYL ŻYCIA TO NOWA SZKOŁA BYCIA I ŚWIADOMEGO ŻYCIA.

  Pomaga zadbać o
  DUSZĘ I DUCHA, UMYSŁ, SERCE I CIAŁO

  JEST DROGĄ WIODĄCĄ KU ZDROWIU, PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI, POKOJU W SERCU I RADOŚCI,
  czyli tego wszystkiego, co boskie.

  Główna zasada:
  CO POSIEJESZ, TO ZBIERZESZ, CZYLI BĘDZIE OBECNE W TWOIM CODZIENNYM ŻYCIU. UCZYŃ SWOJE ŻYCIE PROSTSZYM. CZAS CHCE BYĆ DOBRZE WYKORZYSTANY. SKONCENTRUJ SIĘ WYŁĄCZNIE NA TYM, CO W ŻYCIU MA NAJWIĘKSZĄ WARTOŚĆ I JEST NAJWAŻNIEJSZE.

  Czego doświadczysz i co dobrego przeżyjesz podczas spotkań online?
  Czego nowego dowiesz się na spotkaniach?

  Z MYŚLĄ O CUDOWNIE STWORZONYM CIELE

   1. Redukowanie złych nawyków, które obciążają ciało.
   2. Słuchanie mowy ciała, czyli uczenie się rozpoznawania tego, co jest dla mnie dobre, a co złe. Podążanie w kierunku tego, co dobre.
   3. Właściwe odżywianie, nie obciążające żołądka i funkcji wydalniczych ciała, zgodne z zasadami Biblijnymi i wiarygodnymi badaniami naukowymi. Jedzenie dla zdrowia i odżywienia komórek.
   4. Powolne ćwiczenia fizyczne oparte na jodze kręgosłupa i skoncentrowane na obserwacji ciała i oddechu, aby rozciągnąć mięśnie, puścić napięcia w ciele, pobudzić krążenie krwi w ciele i uruchomić przepływ energii życiowej.
   5. Wykonanie ćwiczeń na zdrowie w celu przywrócenia równowagi energetycznej, wyciszenia umysłu i podjęcia wysiłku rozpoznania swojej prawdziwej natury (moc dobrych słów w podwyższaniu poziomu wibracji wody we własnym ciele, oddech jako żywy powiew duszy – ćwiczenia obserwacji oddechu, ćwiczenie fokusowania świadomości, itp).

  Z MYŚLĄ O TYM, ŻE JESTEŚMY ISTOTAMI DUCHOWYMI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W CIELE. MAMY DUCHA I DUSZĘ.

   1. Codzienne oczyszczanie się z tego, co obciąża duszę i ciało. 
   2. Pielęgnowanie ufności i wiary, że z Bożą pomocą mogę uwolnić się od niezdrowego myślenia, nadmiaru lęków i innych negatywnych emocji, uzależnień, złych nawyków, nieporządku w ciele i na zewnątrz mnie, itp. Najważniejszą pracę musisz wykonać ty sam i być zmianą we własnym życiu.
   3. Żywienie się duchowym pokarmem (blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach, czytanie Biblii i wartościowych książek, medytacja, dobre myśli, muzyka, taniec, śpiew, itp.).
   4. Budowanie codziennej relacji z Bogiem (rozmowy, prośby, podziękowania, wiara, zaufanie).
   5. Rozpoznawanie dobra i zła. Zastępowanie zła dobrem. Pójście w kierunku dobra. Otwarcie się na dobro (dobre myśli, dobre słowa, dobre uczynki) i piękno. Dobro i piękno chce być przyjmowane codziennie i to jak najczęściej.

  Z MYŚLĄ O PRZEMIANIE WŁASNEGO SERCA.

   1. Praca nad swoim charakterem i tym, co najczęściej odczuwasz w stosunku do innych osób (niechęć, nienawiść, uprzedzenia, uraza, zazdrość, lęk, poczucie odrzucenia, niezrozumienia, braku akceptacji, itp.).
   2. Praca nad wybaczeniem sobie i innym.
   3. Praca nad redukowaniem negatywnych emocji.
   4. Wszystko badać, czy jest to dla mnie właściwe i czy mi to służy.
   5. Trzymanie się tego, co dobre dla mnie i innych. Sprawdzanie, czy jest to dla mnie właściwe i czy mi to służy.

  Z MYŚLĄ O PRZEMIANIE WŁASNEGO UMYSŁU.

   1. Niezdrowe schematy poglądów i przekonań. Jak je rozpoznać i zmienić? Praca z przekonaniami. Czym jest zdrowa dieta umysłowa? Jak pozbywać się niechcianych myśli?
   2. W jaki sposób myśli mają wpływ na strukturę materii, czyli na nasze ciało.
   3. Uczenie się sztuki porozumiewania się miedzy sobą bez stosowania przemocy słownej. Zastosowanie modelu PBP.

  Podczas spotkań otrzymasz wsparcie, siłę do działania, duuuużo dobra i to wszystko, co potrzebujesz wdrożyć w swoje życie.

  Spotkania będą miały praktyczny charakter. Pomiędzy spotkaniami (przez 2 tygodnie) będzie można przekonać się o dużej skuteczności tego, co przyswoi się na spotkaniu, pod warunkiem, że wdroży się to w codzienne życie. A to już zależy od Ciebie.

  „Szczęście w życiu odnosi każdy, kto kieruje się dobrem, jest człowiekiem spełnionym, nie wyżywa się na innych, czyli ten kto daje dobro i również je otrzymuje w każdej dziedzinie życia, dobro zawsze zwycięża i to jest piękne i motywujące. Sukces to wytrwała realizacja celu który jest wartościowy i ma sens”. Cytat z internetu.

  Złote reguły psychomedduchowego stylu życia

  CIAŁO Odczuwanie swojego ciała, co do mnie mówi. Zdrowe odżywianie, codzienne ćwiczenia fizyczne, praktyka głębokiego oddychania. Stałe rozluźnianie ciała i przyjmowanie dla niego tego, czego najbardziej potrzebuje, czyli wszelkiego dobra. Regularne medytowanie w ciszy i spokoju w celu połączenia się z najwyższym Dobrem-Bogiem.
  UMYSŁ Kontrola myśli. Myśli są siłami posiadającymi własne wibracje i promieniowanie. Stałe negatywne myśli powodują zakłócenia w duszy i ciele. Myślenie służące zdrowiu. Ukierunkowanie umysłu na przyjmowanie więcej myśli, które dają radość, spokój, zdrowie i dobro. Dzieje się to, w co wierzymy. Władza nad myślami jest władzą nad swoim życiem, ciałem i przeznacze-niem. Uważanie na to, co się często mówi, myśli, ogląda i o czym stale rozmawia się. Czy to mi służy, czyli wzmacnia mnie, czy wręcz przeciwnie osłabia.
  DUSZA I DUCH Codzienne przyjmowanie Bożej siły, miłości i zdrowia dla siebie i bliskich sercu osób. Ufność i wiara, że Boża siła pomaga i uzdrawia. Czynić wszystko, aby duch panował nad ciałem, a nie ciało nad duchem. Największym bogactwem jest zdrowie fizyczne i psychiczne. Wiara, że dobro zwycięży, dążenie ku dobru, czynienie sobie i innym jak najwięcej tego, co dobre, życzenie sobie jak najwięcej dobra.
  SERCE Przemiana serca poprzez pracę nad własnymi cechami charakteru. Sprawuję kontrolę nad swoim sercem, co do niego przyjmuję. Największym bogactwem jest zdrowie fizyczne i psychiczne. Wiara, że dobro zwycięży, dążenie ku dobru, czynienie sobie i innym jak najwięcej tego, co dobre, życzenie sobie jak najwięcej dobra.
  PODSTAWA Zawierzenie Bogu i zaufanie Mu, pokora i budowanie z Nim relacji. Dziękowanie Bogu za każde dobro. Codzienny kontakt z naturą. W stosunku do drugiego człowieka: uczenie się: przyjmowania i dawania mądrej miłości, nadziei, pokoju i radości i wybaczania. Nietolerowanie zachowań przemocowych, krzywdzących, nieuczciwości i kłamstw. W stosunku do siebie: uczenie się dawania sobie miłości, nadziei, spokoju i radości oraz wybaczania sobie. Nie przyjmowanie zwątpienia i niedowiarstwa. Wiara w zwycięstwo dobra, miłości i zdrowia nad wszelkim złem.

   

  Termin i czas trwania kursu online: październik, listopad 2021 r.  Terminy do ustalenia. 2 spotkania miesięcznie. W godzinach od 18.00 do 20.30. Inwestycja w kurs: 200 zł miesięcznie (5 godzin). Czyli 400 zł za dwa miesiące (10 godzin). Płatne co miesiąc, w dwóch ratach, przed zajęciami.

  Obowiązują zapisy na kurs online. Zgłoszenie na warsztaty z podaniem: imienia i nazwiska, nazwą kursu („Akademia złotych reguł życia”) oraz numeru telefonu proszę wysyłać na adres: v.wroblewska@kreacjazycia.pl.

  Zaliczka – 100 zł. Rezerwacja miejsca na warsztatach wymaga wpłaty bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł na konto: BNP Paribas, konto 54 2340 0009 0020 1030 0001 1982.

  Kurs odbędzie się na platformie ZOOM lub innej ogólnodostępnej platformie do prowadzenia spotkań.

  Mocno ograniczona liczba uczestników kursu online – minimalna 6 osób, maksymalna 8 osób ze względu na komfort pracy i konieczność zagwarantowania indywidualnego podejścia do każdego uczestnika spotkania.

  Chętni uczestnicy kursu będą mogli zakupić książki mojego autorstwa po promocyjnych cenach: „Życie i zdrowie masz tylko jedno” (35 zł), „Studium sztuki lepszego życia” (24 zł) i „You have only one life and one health” (43 zł).

  Violetta Wróblewska – Przez ostatnie dziesięć lat pracuje jako psycholog, terapeuta, nauczyciel akademicki i pisarz. Wspiera ludzi w rozwoju duchowym, osobistym i zawodowym. Jest autorką trzech książek: „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, „You have only one life and one health” i „Studium sztuki lepszego życia”.
  Strona internetowa: psychologwarszawa.biz.pl
  Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach: violettawroblewska.com
  Facebook: Kreacja Życia

  Udostępnij