Do góry
Blog o psychomedduchowym stylu życia i podróżach
Logowanie | Odwiedź nas:
  Logowanie | Odwiedź nas:

  Jak być dobrą zmianą we własnym domku.

  Może w głębi serca wiesz, co Ci dobrze robi, co Cię uszczęśliwia, za czym mocno tęsknisz? Ale nie wiesz, jak zabrać się do zmiany swojego życia na lepsze. Od 10 lat pomagam i wspieram ludzi w ubogacaniu ich życia, prowadzę ich drogami, na których mogą odczuć, że życie może być również czymś zupełnie innym, tzn. mieć szerszy wymiar, bogatszy smak i głębie.

  Warto samemu się przekonać, jak może wyglądać i smakować życie, kiedy wdroży się choć trochę cennych recept, mądrości, prawd życiowych, uniwersalnych praw, czy inspiracji zawartych w książce „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. Inni już to zrobili. Zachęcam Cię do zapoznania się z wrażeniami czytelników po przeczytaniu wyżej wymienionej książki.

  „Daje motywację do lepszego życia. Inspiruje i podnosi na duchu.” – czyli kilka opinii.

  „Czytałam książkę w dużym skupieniu, zdanie po zdaniu. Zmusiła mnie ona do zadawania sobie pytań i refleksji nad swoim życiem. Dzięki niej zaczęłam żyć inaczej, lepiej. Czuję większy spokój”.

  „Nie zdawałam sobie sprawy z wielu niekorzystnych dla mnie rzeczy, które działy się w mojej rodzinie, dopóki nie przeczytałam książki. Teraz już wiem, jak mogę żyć lepiej. Powoli zmieniam swój fałszywy obraz siebie i świata”.

  „Jestem zafascynowana książką. Jest jedną z najlepszych i najcenniejszych książek, jakie do tej pory czytałam. Zasmakowałam się w jej radach”.

  „Wartościowa, fantastyczna i pasjonująca książka. Zaczęłam odkrywać, jak można żyć inaczej. Postanowiłam inaczej myśleć”.

  „Podejście do życia psychologiczne i jednocześnie uduchowione. Mądre rady, które przemawiają do mnie. Powoli odkrywam przekonania rządzące moim życiem. Są książki, do których po ich przeczytaniu nigdy już nie zajrzałam. Ta jest inna. Będę wracać do niej nie raz”.

  „Zdecydowałam, że muszę coś zrobić ze swoim życiem. Przeczytałam książkę. Nie żałuję. Zmusiła mnie ona do refleksji nad swoim życiem i dodała siły. Cały czas do niej wracam, do wszystkich fragmentów, które zaznaczyłam żółtym markerem”.

  „Teraz już wiem, co robić, aby kreować własne życie, a nie jak do tej pory poddawać się, by to głównie okoliczności i inni ludzie decydowali o moim życiu. Zamknąłem się z tą książką sam na sam w pokoju i cały dzień czytałem, tak mnie ona pochłonęła. Nietuzinkowa książka”.

  „Odkrywcza i jedyna w swoim rodzaju. Niewiarygodnie wciągająca. Wiele przydatnych recept, historyjek, przykładów i cytatów. Moim zdaniem każdy powinien się z nią zapoznać, szczególnie osoby potrzebujące pomocy psychologicznej i wsparcia”.

  „Nareszcie mam książkę, której szukałam. Nie muszę jej czytać od początku do końca. W zależności od swoich potrzeb wybieram sobie rozdział, który chcę danego dnia przeczytać. To jest mój podręcznik dobrego życia. Uwielbiam go”.

  „Czytanie książki wzbudzało we mnie uczucia zaskoczenia, ulgi, odprężenia i wyciszenia. Już wiem, że coraz mniej jest dla mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia”.

  „Zdecydowałam, że od dzisiaj nie będę ofiarą losu. Tylko krok po kroku zacznę kreować mądre i świadome życie. Powtarzam sobie, że nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mądrości, siły i trzeźwego myślenia”.

  „Zaskakująca i poruszająca. Można przeczytać ją wyrywkowo. Wybrałam te rozdziały i tematy, którymi jestem teraz najbardziej zainteresowana. Dużo wskazówek i złotych myśli”.

  „Daje motywację do lepszego życia. Inspiruje i podnosi na duchu. Zawiera głębokie prawdy życiowe. Radzi i wspiera. Wreszcie powoli zaczynam zakochiwać się w swoim życiu”.

  „Nie chcę już tkwić w stanie bierności, zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim życiu. Wreszcie przestałam się zamartwiać o swoje zdrowie, tylko zaczęłam coś robić w tym kierunku”.

  „Przestałam odwlekać pracę nad sobą na później. Tak książka służy mi jako przewodnik codziennej pracy nad sobą”.

  „Wiedziałam, że moje życie nie stanie się z dnia na dzień lepsze, jeżeli będę na nie tylko bezczynnie patrzeć, wciąż zwlekać z wprowadzeniem zmian, tłumacząc się brakiem czasu. Brakowało mi wiary, że potrafię coś zmienić w sobie samej i miałam mnóstwo wymówek. Teraz to się zmienia”

  – fragmenty tekstu z książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

  Co Ty na to? Nic nie tracisz. A możesz wiele zyskać po przeczytaniu książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. Nie warto zwlekać z decyzją. Książkę możesz zamówić w tej chwili klikając tutaj.

  Udostępnij